facebook twitter

Finders Keepers – Neil ‘s Cay

Oyun Puanı :

1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (ilk puanı siz verin)
Loading...

Oynanma Toplamı : 32 defa oynandı

Nesil için – O Floyd Finders ve onun güvenilir Yardımcısı Goldie kedi hoş geldiniz. Bir macera başlıyoruz ve onlar lüzum senin yardım etmek.

DEADMAN’ın Cay yelken ve korsanlar için uyarıdaki daha iyi olacak ancak tüm Kayıp hazineyi kurtarmak!

Oyunun değerli bileşen tuzak hattınızın yakalamak ve onları para kazanmak ve puanınızı arttırmak çekmek etmektir. Zaman tükenmeden düzeyi hedefe ulaşmak gerekir. Düzeyi hedefi kazanmak herhangi bir ekstra para seviyeye taşır ve sonraki düzeyin amacı ulaşmanıza yardımcı olur. Oyunun değerli bileşen tuzak hattınızın yakalamak ve onları para kazanmak ve puanınızı arttırmak çekmek etmektir. Zaman tükenmeden düzeyi hedefe ulaşmak gerekir. Düzeyi hedefi kazanmak herhangi bir ekstra para seviyeye taşır ve sonraki düzeyin amacı ulaşmanıza yardımcı olur.

Nesneleri aralığı geniş değeri ve ağırlığı, çok akıllıca hangi maddelerin sizi yakalamak çalışacağız seçti. Her katında yakalamak için yeterli zaman olmaz.

Hattınızın ileri geri kendi salıncak. Ne zaman o nesneyi su yüzeyinin altında fare tıklatarak dizilmiş tuzak yazmaktan. İki satır yazmak için aşağı ok tuşunu da kullanabilirsiniz.

Yerleşim fare tuzak çizginin yönünü kontrol etmez. Tuzak açı istiyorum, sonra o bırakmak için tıklayın salıncak bekleyin.

Benzer Oyunlar

Sevimli yavru kedi Solitaire

Sevimli yavru kedi Solitaire

Yeni renkli ilginç bulmacalar ve gerçek-ücretsiz-Arcade.com tarafından tek taş o [...]

Manken Giydirme 52

Manken Giydirme 52

Mankeni zevkinize göre giydirin. Mouse ile istediğiniz şekilde elbise veya takıy [...]

Plaja gitmek sağlar

Plaja gitmek sağlar

Bu yaz ‘s! Bu kız plaja gidip onu güzel görünmek yapmak için en iyi elbise [...]

Leave a Reply

Dost Siteler Copyright © 2007-2017 {Oyun} | {Fragman} | {Oyun} | {Portal} | {Yemek Oyunları } | indirim kuponu Tüm Hakları Saklıdır.
iletişim: mertadanet [+] gmail . com

67 sorgu. 0,316 saniye.