facebook twitter

Governor of Poker 2 standart Edition

Oyun Puanı :

1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (ilk puanı siz verin)
Loading...

Oynanma Toplamı : 13 defa oynandı

Vahşi batıda yeni heyecan verici bir macera için hazır mısınız?
Bunca yıl Nerede kaldın? Çok şeyler değişti. Şehirler büyümüş, yeni insanlar geldi… Hepsi iyi, ama bazı şeyler sadece böyle kabul edilemez!

Howdy! Governor of Poker 2 Standard Edition İşte! Daha fazla şehir ele geçirmek ve turnuva oynamak için. Güzel yenilikler, sorunlar ve düşmanları yenmek için. Vahşi batıda yeni heyecan verici bir macera için hazır mısınız?

Sen gerçek bir Vali? Sonra vahşi batıda en heyecan verici bir macera için hazır olun!

Governor of Poker 2 nerede ilk oyun sona erdi, ancak gibi görünüyor şey başlar. Yeni Dallas hükümet girdi ve tüm poker oyunları yasak koymak ve yasadışı olarak oyun düşünün karar verdi. Ne daha da kötü… Eğer başlığınızı Governor of Poker bu nedenle kaybolur!
Bu Texas kumar Komitesi Bakanı ikna ve ona göstermek poker tüm becerileri hakkında size kalmış!

Poker yasağı mücadele!
En iyi poker poker eğitim ile oynamak yapmanız gerekenleri öğrenin. Tüm yeni 13 şehir ve 17 poker yerleri 120 rakipleri kadar turnuvaya. Sen-ebilmek seçmek-e karşı tam bir takım oyuncuları nerede ne zaman bir rakibin ortadan nakit fiyatları kazanmak bir kelle avcısı oyunu, dahil olmak üzere, tüm yeni poker turnuvaları oynamak veya! Kendi turnuvaları düzenlemek, bankada kredi almak. Tren veya Sahne Alanı’nda koç seyahat ve seyahat başka bir oyun. Ulaşım ve konumları, satın size uygun şapkalar en iyi talep ya da yeni konumlara kabul için. Rakipleriniz de dahil olmak üzere yeni duygular dayalı buharlı ateşe, sinir, yargıç ve eğimli. Son olarak kitabınızı geri 4 en ünlü oyuncu yenilgi!

Hadi Amarillo tren şimdi almak ve onlara göstermek ne var! Kullanma senin fare-e doğru çalmak için

Benzer Oyunlar

KEITH 2008 Trailer

KEITH 2008 Trailer

KEITH 2008 Jesse McCartney Movie Trailer Fragman Tanitim Filmi

Aşk için ovma

Aşk için ovma

Gerçek aşk… Ne anlama geliyor? Bu kadar sert bir kış açlık tahammül? Bu ih [...]

Leave a Reply

Dost Siteler Copyright © 2007-2017 {Oyun} | {Fragman} | {Oyun} | {Portal} | {Yemek Oyunları } | indirim kuponu Tüm Hakları Saklıdır.
iletişim: mertadanet [+] gmail . com

65 sorgu. 0,317 saniye.