facebook twitter

Halloween oyunu

Oyun Puanı :

1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (ilk puanı siz verin)
Loading...

Oynanma Toplamı : 47 defa oynandı

Bu Cadılar Bayramı ve cadı bir lezzetli pasta pişirmeye kabaklar toplamak için dışarıya çıkmak karar verdi, ama o-ecek-si olmak-e yolunu birçok engelleri önlemek! Hadi ona yardım edin! HAREKET CADI kullanımı-e doğru klavye-e doğru taşımak cadı-sol, sağ, yukarı ve aşağı ya da w, a, s ve d, fare imleci ve cadı döndürmek için kullanın. Cadı, basın bir hedef olarak seçilen hedef-kabak, yarasa, hayalet, iblis, saat ya da sen-ecek muktedir söylemek sen-e doğru oyun geçerli durumunu elemanları bak oyun sırasında oyun durumu gök gürültüsü okları ateş için sol fare düğmesini kullanılan imleci takip edecek.
Can klip-ecek söylemek sen kaç hayat, sen-si olmak. Oyunun başında 3 can var. Her zaman bir düşman Cadı, acı bir hayat yoktur. Üç kez cadı dokundu, oyun sona erer. Düzey hayatta üç Can için düzey klibi-ecek söylemek sen şu anda hangi oyun düzeyinde Puan küçük oynarken sıfıra önce kaç saniye kaldı kaç puan, zamanlayıcı küçük oynarken kazandık anlatacağım size bir sonraki seviyeye iyileşir. Sadece 10 saniye sol olduğunda timer_almost_over adında bir klibi devreye girecektir.
Bu, boyut ve renk sol zaman değişir. Temelde bu cadı gitti önce zaman acele için söyleyecektir. Son olarak, sayacı sıfırsa, oyun sona erer following_line miniwitch ve minipumpkin arasındaki mesafe ve bu alt kısmında gösterilir. MiniWitch minipumpkin önce zaman sıfıra ulaşırsa, sonra cadı düzeydeki oynayacak veya boşluk düğme-ecek söylemek sen gök gücü, Ara Çubuğu’na basarak kullanabilirsiniz oyunu kazanacak

Etiketler :

, ,

Benzer Oyunlar

Canavar Yakalama Oyunu

Canavar Yakalama Oyunu

Canavar Yakalama Oyunu Mouse

Suislidal

Suislidal

Suislidal hızlı ve basit arcade oyun nereye dönerse o depo depo olarak kahramanı [...]

Diriliş: Genesis

Diriliş: Genesis

Oyun deneyimi macera, platformlar ve bulmaca birleşimidir. Her ne kadar bazı etk [...]

Midnight Meat Train 2008 Dehset Treni

Midnight Meat Train 2008 Dehset Treni

Midnight Meat Train 2008 Dehset Treni Trailer Fragman Tanıtım Filmi

Leave a Reply

Dost Siteler Copyright © 2007-2017 {Oyun} | {Fragman} | {Oyun} | {Portal} | {Yemek Oyunları } | indirim kuponu Tüm Hakları Saklıdır.
iletişim: mertadanet [+] gmail . com

65 sorgu. 0,314 saniye.